انرژی های نو

انرژی­ های نو با قابلیت تجدیدپذیری، هزینه کم­تر و سلامت بیشترnew energy از مهم­ترین موضوعات تحقیقاتی این بخش می­باشد که گرچه دستاوردهایی داشته ولی نیاز به زمان و سرمایه­گذاری بیشتر جهت بهبود بهره­وری و اقتصادی بودن دارد.

در حال حاضر این شرکت نمایندگی سه شرکت بزرگ در این زمینه را داراست (شرکت HY هنگ کنگ، شرکت Regen استرالیا و شرکت Ropatec ایتالیا).

از قابلیت­های این شرکت توانایی طراحی بهینه و دقیق در هر نقطه از ایران با استفاده از نقشه­ها و داده­های فضایی 12 الی 22 سال گذشته آن نقطه و تحلیل­های نرم­افزاری می­باشد. شرکت سیما الکتروطب تنها شرکتی در ایران می­باشد که از این توانایی برخوردار است.

این مجموعه تاکنون چندین سایت با استفاده از انرژی خورشیدی، نیروی باد و نیز ترکیب توامان انرژی خورشیدی و باد به صورت مرکب و هم­زمان طراحی و آزمایش نموده است.جان­پناه قله بِزد در ارتفاع 2850 متری سایت بادی و روشنایی بلوار سیرجان از جمله سایت­های مرکب اجرا شده می­باشد.

پروژه ساخت سیستم کنترلر MPPT پنل­های خورشیدی در پژوهشگاه مواد و انرژی، تهیه استاندارد سیستم­های خورشیدی در حوزه راه و ترابری، طراحی سیستم تامین برق سالن­های اجتماعات دانشگاه صنعتی شریف، طراحی نیروگاه آزمایشی 5KW در شرکت توزیع کرمان، طراحی سیستم تامین برق و گرمایش پناهگاه بارگاه سوم دماوند با استفاده از توربین بادی، طراحی سیستم تامین برق پناهگاه­های شیرپلا و پلنگ­چال با استفاده از توربین­های آبی اشاره کرد.

Copyright © 2015-2019 Set Lighting – طراحی و توسعه توسط ‘رامتین بارنجی’ . تمام حقوق برای شرکت ست لایتینگ محفوظ است.