درباره ما

شرکت خدمات مهندسی سیما الکتروطب با استعانت از خداوند متعال و بکارگیری دانش روز با توجه به نیاز فزاینده صنعت برق و الکترونیک کشوردر سال 1385 تاسیس شد. اين شركت با جذب نیروهای متخصص و کارآمد با هدف دستيابي به تكنولوژي­هاي جديد و بومي نمودن آن­ها در سطوح مختلف توانسته است نیاز مشتریان را برآورده سازد و نوآوری, ارائه بهترین کیفیت و تضمین آن , پشتیبانی خدمات و محصولات را اصول اساسی خود قرار داده است.شرکت سیما الکتروطب در دو بخش  صنعتی و ساختمان فعالیت  میکند. اين طيف فعاليت­هاي گسترده شامل  مديريت و کنترل پروژه ­های بزرگ تحقیقاتی، عملياتی، طراحي سخت­ افزار و نرم ­افزارهاي الکترونيکی ، طراحی و نصب، راه ­اندازي و نگهداری سيستم­هاي پيشرفته الکترونيکی و سیستمهای هوشمند است. در هر بخش كارشناسان  مجرب با تكيه بر متدولوژي­هاي روز دنيا  قادر به ارائه خدمات با برترین كيفيت و توليد محصول يا سرويس نهايي هستند و این امر در حالی است که همواره رضايت کارفرما و مشتری را محور کار خود قرار می دهیم.

از زبان موسسین و هیات مدیره

 

پس از سال­ها فعاليت و همكاري با شركت­ها، سازمان­ها و … و با اتكا به توان علمي و كسب تجارب فنی و تخصصی در پروژه‌هاي مختلف، بر آن شدیم تا با ايجاد یک تیم اجرايي در قالب یک شخصیت حقوقی به منظور جهت دادن به مجموعه فعاليت­هاي انجام شده اعضا و همكاران، حضور موثرتر و جدی تر در پروژه‌هاي كشور را در پیش بگیریم. به همین دليل شرکت مهندسي سیما الکتروطب با هدف فعاليت در پروژه‌هاي اجرايي در تهران به ثبت رسید.

توان علمي و اجرايي اعضا از برجستگي‌هاي بارز اين شركت مي‌باشد، به طوري كه اعضاي هيات مديره و همكاران شركت داراي مدارك تحصيلي كارشناسي ارشد از دانشگاه­هاي معتبر و بنام كشور بوده و هر كدام در زمينه تخصصي خود سال­ها در پروژه‌هاي بزرگ كسب تجربه نموده‌اند كه این خود نشانگر توانمندي­ هاي علمي و اجرايي شركت مي‌باشد. به همين دليل در مدت كوتاهي توانسته فعاليت خود را در زمينه‌هاي مختلف خصوصا سيستم­هاي هوشمند ، طراحی روشنایی و نورپردازی، انرژی­های نو و … گسترش دهد.

 

Copyright © 2015-2019 Set Lighting – طراحی و توسعه توسط ‘رامتین بارنجی’ . تمام حقوق برای شرکت ست لایتینگ محفوظ است.